zvláštní poděkování
Quantcom.cz

estimates vydávají singl Guts spolu s prvním klipem

estimates

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Kapela estimates, která v průběhu jara vydala tři singly a odehrála svůj prémiový koncert, si pro čtvrtý singl Guts připravila i první klip. estimates, kteří čtvrtým singlem zároveň představují nadcházející EP WAKE UP, chtějí posluchačům prvním videoklipem nabídnout ochutnávku své tvorby naživo - klip byl totiž točen během prvního koncertu, který se odehrál 17. 5. v klubu Varšava. V samotném songu pak představují svou další polohu - jemnější, synthy podpořený rock.

Singl Guts vyšel 5. 7. 2024 pod hlavičkou labelu Dayspeed Music, nahrán byl ve studiu Golden Hive pod dozorem sound engineera Amaka Goldena a producenta Daniela Šubrta. Dohrávky a mix obstaral ve svém studiu Megahit Lair právě producent singlu Daniel Šubrt, který se zároveň skladatelsky postaral o orchestrální mezihru, mastering si vzal znovu na starost Michael Fossenkamper z TurtleTone StudioNYC a cover art vytvořila Emma Zavodská. Za videoklipem pak stojí fotograf Štěpán Rožek.
Nyní estimates pracují na další tvorbě a plánují podzimní koncerty po republice.

8.7.2024 12:07:00 Redakce | rubrika - Novinky...

Časopis 30 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Magická Fontána

Články v rubrice - Novinky...

Škwor podzimní koncerty a nový klip

Škwor

Po vyprodaném loňském „dvojáku“ v pražském O2 universu, kde kapela Škwor oslavila 25 let na scéně ...celý článekČasopis 30 - sekce

LITERATURA/UMĚNÍ

Blízko drama o jednom výjimečném poutu

Blízko

Blízko
To, co nás spojuje, nás někdy může nevratně rozdělit. Belgické koprodukční drama o jednom výjimečném celý článek

další články...